Trening modelujący sylwetkę

Skuteczny trening modelujący sylwetkę. Z nami sprawnie pozbędziesz
się niechcianej tkanki tłuszczowej lub nabierzesz upragnionej masy mięśniowej

DLA KOGO:

• Trening modelujący sylwetkę dla osób, które chcą skutecznie zmienić swój dotychczasowy wygląd

• Trening dla osób chcących efektywnie pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej

• Trening dla tych, którzy chcą sprawnie zbudować masę mięśniową i wzmocnić swoje ciało

• Trening modelujący dla osób chcących ukształtować lub ujędrnić określone rejony swojego ciała

• Trening modelujący sylwetkę dla osób potrzebujących wsparcia i motywacji w procesie zmiany wyglądu swojej sylwetki

CO ZYSKUJESZ:

• Sesję treningową z wykwalifikowanym trenerem, który pomoże Ci osiągnąć Twój wymarzony efekt sylwetkowy

• Modelowanie sylwetki dopasowane do Twoich oczekiwań – redukcja niechcianej tkanki tłuszczowej lub budowanie masy mięśniowej

• Wiedzę i wsparcie w procesie modelowania Twojej sylwetki, dzięki czemu efekty będą szybsze i trwalsze

• Bezpieczeństwo – trener dokładnie omawia, demonstruje i nadzoruje wykonanie wszystkich wybranych dla Ciebie ćwiczeń w trakcie każdego treningu

• Skuteczne wzmocnienie lub ujędrnienie wybranych przez Ciebie partii ciała

Odpowiedni trening modelujący sylwetkę, to skuteczny sposób na poprawę wyglądu wybranych partii ciała

Dobrze wiemy, że chęć zmiany swojego dotychczasowego wyglądu jest powodem, dla którego wiele osób decyduje się rozpocząć swoją przygodę z treningami. Jest to świetna decyzja, ponieważ odpowiednio zaprogramowany trening, czyli taki, które będzie zawierał w sobie właściwe ćwiczenia, systemy i metody treningowe, może przybliżyć nas do osiągnięcia wymarzonych efektów sylwetkowych.


Tutaj pojawia się jednak problem, ponieważ niezależnie od stażu treningowego, mało która osoba ćwicząca samodzielnie, wie jak powinien wyglądać trening ukierunkowany na modelowanie sylwetki. Warto więc zaznaczyć, że trening modelujący sylwetkę dla każdego będzie inny.


Dlaczego? Ponieważ każdy z nas ma inne oczekiwania względem swojego ciała – mężczyźni zazwyczaj chcą budować masę mięśniową, a kobiety redukować niechcianą tkankę tłuszczową.


Pamiętajmy jednak, że modelowanie sylwetki, to nie tylko masa mięśniowa i redukcja tłuszczu. To też celowany rozwój, czy też rozbudowa określonych rejonów naszego ciała, a także ujędrnianie danych partii ciała. Jeśli więc jesteś kobietą, która marzy o jędrnych i kształtnych pośladkach lub mężczyzną, który zawsze chciał mieć potężne nogi albo ramiona, to mam dobrą wiadomość – jest to do zrobienia!

Odpowiedni trening modelujący sylwetkę, to skuteczny sposób na poprawę wyglądu wybranych partii ciała

Punktem wyjścia jest oczywiście ustalenie Twojego celu sylwetkowego, czyli efektu, jaki chcesz osiągnąć dzięki treningom i zaplanowanie treningu w taki sposób, żeby możliwie najbardziej przybliżył Cię do tego celu. Oznacza to wybór odpowiednich ćwiczeń, systemów i metod treningowych dopasowanych do Twoich możliwości wysiłkowych, ale także czasowych.


Tylko takie podejście i działanie jest w stanie sprawić, że ten proces będzie optymalny. Bo przecież ile znasz osób, które trenują już kilka lat i są daleko od swojego wymarzonego efektu sylwetkowego? No właśnie, podejrzewam, że całkiem sporo. A przecież nie o to chodzi, modelowanie sylwetki powinno być bezpieczne, ale przede wszystkim skuteczne i trwałe! No właśnie, z tą trwałością jest zawsze najwięcej problemów, dlaczego?

Aby trening modelujący był skuteczny, musi być realizowany konsekwentnie!

Dlatego, że wiele osób zapomina o konsekwencji, licząc na spektakularne efekty w krótkim czasie. Kluczem do sukcesu jest uświadomienie sobie, że zmiana sylwetki lub określonych rejonów ciała, to proces, który musi być właściwie zaplanowany i konsekwentnie realizowany. Bez tego nie ma mowy o sukcesie. Na krótką metę może się udać np. Ujędrnić pośladki przed urlopem w ciepłych krajach, ale co z tego, jeśli po powrocie sylwetka wróci do wcześniejszego wyglądu?


W tym wypadku kluczowa może okazać się pomoc wykwalifikowanego trenera, który ma doświadczenie w treningu ukierunkowanym na modelowanie sylwetki. Przeprowadzi on z Tobą rozmowę i przeanalizuje Twój cel oraz oczekiwania. Na jej podstawie stworzy właściwy plan treningowy dopasowany do Twoich możliwości wysiłkowych i czasowych, dodatkowo będzie nadzorował Twoje bezpieczeństwo w trakcie ćwiczeń i będzie służył wsparciem i motywacją w trakcie całego procesu, dzięki czemu modelowanie sylwetki będzie szybsze, skuteczniejsze i przyjemniejsze.

Masz pytanie? Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!

Jeśli interesuje Cię:

• Trening dla par Łódź
• Trening dla osób niepełnosprawnych Łódź
• Diagnostyka funkcjonalna Łódź
• Konsultacje treningowe Łódź
• Przygotowanie do operacji Łódź

To koniecznie skontaktuj się z nami!

Call Now Button