Masaż relaksacyjny

Nie tylko odpręży i wyciszy – masaż relaksacyjny
To całkowicie bezpieczna i najprzyjemniejsza forma walki ze stresem

DLA KOGO:

Dla osób, które intensywnie pracują 

Dla osób, które narażone na ciągły stres

Dla osób, które chcą się odprężyć i zrelaksować 

Dla osób, które chcą rozluźnić mięśnie i poprawić nastrój

CO ZYSKUJESZ:

Głębokie odprężenie

Poprawę koncentracji i nastroju

Wyciszenie emocji

Poprawę jędrności i elastyczności skóry

Masaż relaksacyjny pleców – najszybszy sposób na zrzucenie ciężaru po całym tygodniu

Masaż relaksacyjny bardzo się sprawdza szczególnie w stanach zmęczenia fizycznego i umysłowego. Jeśli decydujemy się na długotrwały wysiłek sportowy czy doświadczamy stresujących sytuacji, mamy ciężkie dni w pracy, masaż relaksacyjny będzie bardzo dobrym wyborem. Zabieg jest bardzo delikatny i nieinwazyjny. Przeprowadzany jest w spokojnej, wyciszającej atmosferze, która pozwala oderwać się od problemów i w pełni się odprężyć. 

Masaż relaksacyjny pleców – najszybszy sposób na zrzucenie ciężaru po całym tygodniu

Masaż relaksacyjny pleców to jedna z najbardziej  cenionych i popularnych form masażu. Dzięki niemu skutecznie rozluźnisz spięte mięśnie, przede wszystkim w okolicach lędźwi, łopatek i karku. Masaż relaksacyjny pomaga w walce z bólem pleców wynikającym z nieprawidłowej postawy ciała, siedzącego trybu życia, czy stresu. Podczas masażu relaksacyjnego pleców kluczowe jest skupienie się na kręgosłupie i okolicznych mięśniach. Techniki takie jak głaskanie, ugniatanie, rozluźnianie czy rozcieranie pomagają w rozluźnieniu napiętych mięśni, a użycie oliwki czy innego olejku do masażu ułatwia wykonywanie ruchów i nawilża skórę. Pomaga w usunięciu napięcia zakończeń nerwowych, poprawie przepływu krwi i ogólnym odprężeniu.

10min – tyle wystarczy żeby Twój układ nerwowy zaczął się regenrować

Umiejętne zarządzanie oddziaływaniem na tkankę poprzez dotyk ma znaczący wpływ na układ nerwowy człowieka. Już 10 minut wystarcza, aby stymulować włókna nerwowe w taki sposób, żeby doprowadzić do relaksu lub pobudzenia organizmu. Masaż relaksacyjny przyczynia się do podniesienia temperatury tkanek i otwarcia naczyń włosowatych. Rozgrzanie masowanego miejsca poprawia przewodnictwo nerwowe, a tym samym zwiększa elastyczność tkanki glejowej, która bezpośrednio wpływa na regeneracje nerwów. Masaż relaksacyjny ma holistyczny wpływ na organizm człowieka. Uwalnia ciało i umysł od nadmiernego napięcia związanego z trudnościami spotykającymi nas każdego dnia. Relaksujący dotyk pomaga przywrócić równowagę oraz koncentrację. Pomaga również w poprawie jakości snu i regeneracji organizmu. 

Masz pytanie? Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!

Jeśli interesuje Cię:

Masaż relaksacyjny 
Masaż klasyczny  
Masaż Łódź 
Odnowa biologiczna Łódź  

To koniecznie skontaktuj się z nami!

To koniecznie skontaktuj się z nami!

Call Now Button