Masaż klasyczny

Jakościowy i dopasowany do Twoich potrzeb – masaż klasyczny
Nie tylko zapewni Ci relaks ale i ujędrni Twoje ciało

DLA KOGO:

Dla osób, które prowadzą intensywny tryb życia

Dla osób, które mają siedzącą pracę i odczuwają dyskomfort ciała

Dla osób, które chcą odzyskać wewnętrzną równowagę i psychiczny relaks

Dla osób, które są aktywne ruchowo i chcą się szybciej zregenerować 

CO ZYSKUJESZ:

Usunie z komórek zbędne produkty przemiany materii i toksyny

Przyspieszy regenerację mięśni i stawów po intensywnym treningu

Ułatwi rozprowadzenie substancji odżywczych po organizmie

Korzystanie wpłynie na układ nerwowy i odpręży całe ciało

Zadbaj o psychiczną równowagę - masaż klasyczny - chwila dedykowana tylko dla Ciebie

Masaż klasyczny jest jedną z podstawowych odmian masażu, na podstawie której stworzono inne rodzaje masażu, np.: leczniczy, sportowy, tkanek głębokich. Taka forma terapii aby była bezpieczna musi być wykonywana zgodnie ze sztuką, według pewnych zasad i z zachowaniem odpowiedniej kolejności oddziaływania na tkanki osoby masowanej. Warto pamiętać, iż przed umówieniem się na jakikolwiek masaż warto poinformować osobę, która będzie robiła masaż o aktualnym stanie zdrowia. Istnieje wiele przeciwskazań zdrowotnych do korzystania z masażu.  
Pamiętajmy! 
Masaż jest jedną z podstawowych form terapii manualnej, której celem jest oddziaływanie lecznicze na nasze ciało. Nie bójmy się komunikować o naszym stanie zdrowia.

Inteligentna profilaktyka Twojego ciała

Wskazaniami do regularnego korzystania z masażu klasycznego mogą być między innymi spięte mięśnie, sztywność ciała lub nadmiar stresu w życiu codziennym. Ten rodzaj masażu będzie pomocny dla osób funkcjonujących z bólem lub dyskomfortem, który jest ciężki do zidentyfikowania. Jest również doskonałym wyborem dla osób, które chciałyby oczyścić organizm z toksyn, wspomóc krążenie i poprawić Swoje codzienne samopoczucie. Masaż klasyczny będzie doskonałym krokiem profilaktycznym w zakresie przeciwdziałania wielu chorobom i dolegliwościom w przyszłości.

Idealna forma relaksu dla zapracowanych lub żyjących w ciągłym biegu

Masaż klasyczny ma wiele wspólnego z masażem relaksacyjnym. To idealna forma relaksu dla ludzi żyjących w dużym pędzie.  Często towarzyszy temu wszystkiemu ciągły stres i poczucie, że brakuje nam czasu. Po całym tygodniu takiego funkcjonowania nasze ciało wręcz woła o pomoc. W takich okolicznościach masaż klasyczny to dobry wybór rodzaju masażu. Działa rozluźniająco i poprawia samopoczucie. Jeżeli wykonujesz jakąkolwiek aktywność fizyczną, bądź po prostu czujesz, że Twoje ciało jest zmęczone i obolałe to masaż klasyczny jest dla ciebie. Zmniejszy on napięcie i dostarczy składniki odżywcze do mięśni, co bezpośrednio wpłynie na ich regenerację. Poprawi krążenie i pozytywnie wpłynie na układ nerwowy. Wystarczy jak pozwolisz sobie na masaż klasyczny dwa razy w miesiącu. Nawet przy takiej częstotliwości odczujesz bardzo korzystną zmianę dla Siebie i Twojego ciała.

Masz pytanie? Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!

Jeśli interesuje Cię:

Masaż relaksacyjny 
Masaż klasyczny  
Masaż Łódź 
Odnowa biologiczna Łódź  

To koniecznie skontaktuj się z nami!

To koniecznie skontaktuj się z nami!

Call Now Button