Jak wygląda pierwszy trening

Opis oferty

Witaj!

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zdecydowałeś/aś się dołączyć do naszej siłowni. Rozumiemy, że pierwszy trening może być trochę stresujący, ale chcemy Cię zapewnić, że zrobimy wszystko, aby Twój pierwszy trening był jak najbardziej przyjemny i efektywny.

Na początku spotkasz się z jednym z naszych doświadczonych trenerów, który przeprowadzi krótką rozmowę z Tobą w celu lepszego poznania Twoich celów i preferencji treningowych. Następnie trener zaprojektuje dla Ciebie indywidualny plan treningowy, który będzie uwzględniał Twoje cele i umiejętności.

Podczas samego treningu trener będzie z Tobą cały czas, aby pomóc Ci w wykonywaniu ćwiczeń i zapewnić Ci właściwe wsparcie oraz motywację. Wszystkie ćwiczenia zostaną Ci dokładnie wyjaśnione, abyś mógł/mogła czuć się pewnie i komfortowo podczas ich wykonywania.

Pamiętaj, że Twój pierwszy trening to nie tylko okazja do rozpoczęcia swojej drogi do zdrowia i dobrej formy, ale również do poznania naszej siłowni oraz naszego zespołu trenerów. Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc, dlatego nie wahaj się zadać nam pytań lub poprosić o pomoc w dowolnym momencie.

Jeszcze raz serdecznie witamy i życzymy owocnego treningu!

Potrzebujesz konsultacji?

Kliknij w poniższy przycisk i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.

Call Now Button