Cennik

Trening personalny

Masaż

Od pierwszego kontaktu do osiagnięcia Twojego celu

1
Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie
Skontaktuj się z nami i umów na spotkanie osobiście. Zarezerwuj sobie ok 60 min. Wnikliwie przeprowadzony wywiad jest podstawą do dalszych działań.
2
W przypadku kontuzji lub schorzenia zabierz ze sobą na spotkanie dokumentację medyczną
Jeżeli masz kontuzję lub na coś chorujesz to bardzo pomocne będą wskazania, przeciwskazania medyczne, opis schorzenia, kontuzji, przyjmowane leki. Taki dokument znacznie podniesie jakość i bezpieczeństwo podczas dalszego planowania.
3
Podczas pierwszego spotkania przedstawiamy szczegóły współpracy oraz wstępny plan realizacji wyznaczonego celu
Podczas pierwszego spotkania zapoznajemy się szczegółowo z Twoim celem oraz aktualnym stanem Twojego zdrowia (wskazania i przeciwskazania medyczne, przebyte kontuzje i zabiegi, specyfika przyjmowanych leków). Na podstawie uzyskanych informacji nakreślamy wstępny plan realizacji Twojego celu.
4
Przygotowujemy zawsze kompletne, skuteczne i bezpieczne narzędzia do osiągnięcia Twojego celu
Jeżeli sytuacja tego wymaga, dokonujemy Diagnostyki Funkcjonalnej i konsultacji ze specjalistą medycznym. Zawsze przygotowujemy wszystkie narzędzia niezbędne do rozpoczęcia współpracy i dopiero wtedy rozpoczynamy zaplanowane działania.
5
Pierwszy Trening
pierwszy trening rozpoczynamy zawsze po wcześniejszym uzgodnieniu terminu, z odpowiednio przygotowanymi i spersonalizowanymi pod Ciebie narzędziami. Wystarczy, że będziesz w stroju sportowym (nie krępującym ruchy), ręcznikiem i butelką wody a my już resztą się zajmiemy.
6
Opiekujemy się Tobą aż do osiągnięcia satysfakcji z wyznaczonego celu
Po przygotowaniu programu, który pozwoli na skuteczne i bezpieczne osiągnięcie Twojego celu, nie tylko wspólnie go realizujemy i nadzorujemy postępy, ale również na bieżąco modyfikujemy i dopasowujemy do zmieniających się warunków czy stanu Twojego zdrowia. Twoje bezpieczeństwo i satysfakcja jest dla nas najważniejsza.
7
Po osiągnięciu Twojego celu jesteśmy gotowi wspierać Cię dalej
Nawet po osiągnięciu celu i zakończeniu współpracy, dla naszych klientów przechowujemy wszystkie narzędzia i rozwiązania, które pozwoliły osiągnąć sukces. Przechowywanie tych informacji umożliwia nam na szybkie reagowanie i tworzenie spersonalizowanych rozwiązań dla naszego byłego klienta jeżeli będzie potrzebował naszego wsparcia.

Jak przygotować się do pierwszego spotkania

1

Staw się osobiście na pierwsze spotkanie we wcześniej umówionym miejscu i terminie. Nigdy nie podejmujemy decyzji o współpracy na podstawie samej rozmowy telefonicznej

2

PIERWSZE SPOTKANIE jest spotkaniem informacyjnym           (nie zabieraj ze Sobą stroju na trening)

3

Zabierz ze sobą dokumentację miedyczną w przypadku schorzeń, kontuzji lub przebytych zabiegów, które mogą mieć wpływ na Twoje bezpieczeństwo i skuteczną realizację Twojego celu,

4

Zastanów się nad ewentualnymi pytaniami jakie chciałbyś (łabyś) zadać nam podczas tego spotkania. Zależy nam żebyś z tego spotkania wyszedł (ła) w 100% pewności Swojej decyzji,

5

Jeżeli wiesz, że nie uda Ci się dotrzeć na czas, poinformuj Nas o potencjalnym spóźnieniu. Osoba, z którą się umówiełeś (łaś) będzie nadal czekała na Ciebie,

6

Zarezerwuj sobie na spotkanie ok 60min. W przypadku ograniczonego czasu poinformuj o tym prowadzącego spotkanie przed rozpoczęcieim spotkania

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

Na podstawie diagnostyki funkcjonalnej, specyfiki zawodu czy uprawianej dyscypliny sportowej przygotujemy dla Ciebie program prewencji ruchowej, który uchroni Cię przed bólem zanim się pojawi

Jeżeli czeka Cię zabieg, który wpłynie na ograniczenie Twojej sprawności ruchowej i obawiasz co możesz zrobić, by szybciej wrócić do normalnego funkcjonowania. Przygotujemy dla Ciebie program ruchowy, który nie tylko wpłynie na szybszą regenrację tkanek i szybszy powrót do pełnej sprawności, ale również na lepszą kondycję tkanek przed zabiegiem, co wpłynie na sprawność przeprowadzenia samego zabiegu

Naszym klientom, którzy są poza granicami naszego kraju zapewniamy wsparcie nie tylko treningowe, ale również prewencji ruchowej czy fizjologii adaptacyjnej. Dzięki systematycznym konsultacjom on-line dokonujemy na bieżąco modyfikacji tak, aby można było w sposób skuteczny i bezpieczny osiągać założone cele.

Istnieje możliwość bezpośredniego wsparcia naszych specjalistów na zawodach czy zgrupowaniach dla Ciebie strategicznie najistotniejszych jako np.: opieka fizjoterapeuty sportowego.

Jeżeli lubisz spędzać czas wolny bardzo aktywnie i w wymagających warunach to wiemy jak bezpiecznie się do tego przygotować. Bierzemy pod uwagę nie tylko aktualny stan Twojej sprawności fizycznej, ale również stan Twojego zdrowia, przyjmowane leki, przebyte urazy i zabiegi, zagrożenia kardiologiczne oraz warunki klimatyczne docelowego miejca (wilgotność i temperatura powietrza, wysokość nad poziomem morza, wydatek energetyczny w zależności od ukształotwania terenu).

Naszym klientom, którzy są poza granicami naszego kraju zapewniamy wsparcie nie tylko treningowe, ale również prewencji ruchowej czy fizjologii adaptacyjnej. Dzięki systematycznym konsultacjom on-line dokonujemy na bieżąco modyfikacji tak, aby można było w sposób skuteczny i bezpieczny osiągać założone cele.

Rekomendacje

Nazwa filmu

To jest przykładowy opis filmu.

Odtwórz wideo

Nazwa filmu

To jest przykładowy opis filmu.

Odtwórz wideo

Nazwa filmu

To jest przykładowy opis filmu.

Odtwórz wideo
Call Now Button